Dlaczego Tabby Tours?

Nazwa ta wynika z wyjątkowego zamiłowania założycielki firmy do kotów. Tabby oznacza po prostu kota pręgowanego lub pasiastego. Nazwa ta pochodzi od dzielnicy Bagdadu, zwanej Attabiya, gdzie dawniej produkowano i sprzedawano jedwab z pasiastymi wzorami. Koty są bardzo inteligentnymi i ciekawskimi zwierzętami, które uwielbiają poznawać świat. Są odważne, mają dużo wytrzymałości, a tym, którzy mają dość cierpliwości, odwdzięczają się szczególną wiernością. Zespół TABBY TOURS całym sercem wyznaje te same, kocie zasady, stąd decyzja o nazwie firmy.

Dlaczego z TABBY TOURS?

TABBY TOURS to stosunkowo młoda firma na polskim rynku. Jej założycielka, Taida, jest znaną specjalistką w branży turystycznej, nierzadko również nazywaną „ikoną polskiej turystyki”. Swoją przygodę z turystyką zaczynała jako przewodnik po Warszawie. Następnie pracowała jako pilot wycieczek w Polsce i zagranicą. Zdobyte doświadczenie przełożyło się na jej dalszy rozwój zawodowy. Pracowała w renomowanych firmach turystycznych w Polsce. W efekcie zdecydowała się na założenie własnej firmy TABBY TOURS. Zespołowi firmy przyświeca jedna, główna idea – Satysfakcja klienta i partnerów przede wszystkim! Dzięki wysoce profesjonalnemu podejściu, jak również optymistycznemu, pełnemu pasji nastawieniu do wykonywanej pracy stale zyskują uznanie i szacunek partnerów biznesowych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Gdzie spotkać Tabby Tours

TABBY TOURS aktywnie uczestniczy w najważniejszych lokalnych i międzynarodowych targach turystycznych, m.in. GTM w Niemczech, ITB w Berlinie, IMX we Frankfurcie, EIBTM w Barcelonie oraz RDA w Friedrichshafen i Kolonii.